הסיפור של מאנדיי

אז מה הסיפור של מאנדיי?

הסיפור של מאנדיי

אז מה הסיפור של מאנדיי?

מאנדיי.קום או בשמה בלועזי monday.com נוסדה בשנת 2012 בתל אביב.

שני המייסדים של החברה – ערן מן ורועי זינמן, עבדו באותה תקופה בחברה ישראלית אחרת (WIX) ומנסיונם האישי בעבודה, הם הבינו שאין בשוק כלים מספיק חזקים וגמישים לניהול כולל של צוותי עבודה.

יחד הם ייסדו את מאנדיי במטרה להפוך לכלי ה-Work OS הראשון בעולם.

 

מה זה בכלל ה-Work OS? 

המשמעות של הביטוי Work OS היא "מערכת הפעלה לעבודה בארגונים". 

מערכת אחת מרכזית שהודות לגמישות המאפיינת אותה, מאפשרת לבנות באמצעותה כלים מותאמים באופן אישי לניהול כל אספקט בחיי הארגון – מכירות/שיווק/תפעול/ישיבות/
תכנון/אסטרטגיה/קשר עם לקוחות/תחזוקה/קליטת עובדים/ניהול פרויקטים/תקציבים/מלאי/עומסי עבודה/ניהול משאבים/ניהול מידע וכל צורך אחר שיכול לעלות בארגון שלכם.

 

עכשיו זה ברור?

אז זהו, שאנחנו מניחים שלא כי Work OS היא המצאה חדשה יחסית וקשה לדמיין מה הרעיון שעומד מאחוריה. במקרה הזה, סרטון באורך 3 דקות שווה הרבה יותר מאלף מילים..

ומה קורה עם מאנדיי היום?

כיום מאנדיי היא חברה ציבורית עם מעל 180,000 לקוחות, 1318 עובדים ושווי כולל בסך 7 מיליארד דולר (נכון לאפריל 2023). מאנדיי היא גאווה ישראלית שנחשבת לחברה המובילה בעולם בקטגוריות ניהול פרויקטים ו-Work OS, תוך שהיא עוקפת מתחרות גדולות, ותיקות (Asana) וצעירות ממנה (ClickUp, Airtable).

למה דווקא מאנדיי

בתוך פחות מעשר שנים מיום הקמתה הצליחה מאנדיי לבסס את עצמה כמובילה באופן מובהק בקטגוריה שהיא בעצמה המציאה – Work OS. מאנדיי היא החברה בעלת שווי השוק הגדול בתחום וכן החברה הצומחת ביותר כיום. יש ותיקות ומתוקצבות ממנה, צעירות וחצופות ממנה אבל אין אף אחת שמצליחה כמוה.

איך מאנדיי עושה את זה?
היתרונות שהופכים את מאנדיי לסוס המנצח שלכם

אני אהיה התוכנה של כולללם

מאנדיי שמה לה למטרה להיות מערכת ההפעלה הארגונית שמתאימה לכל צורך אפשרי. בכך היא מאפשרת לארגונים בכל גודל ולמחלקות מכל סוג להשתמש רק בה ולנהל הכל ממקום אחד.

חיבורים חיבורים חיבורים

גם במקרים שבהם מאנדיי היא לא החברה המובילה בשוק, היא מאפשרת אינטגרציה מלאה, איכותית ופשוטה לתוכנות המובילות בתחומן כדוגמת מיילצ'ימפ לדיוור אלקטרוני, ג'ימייל לדואר אלקטרוני וכו'. האינטגרציה הנ"ל מאפשרת להמשיך לנהל הכל ממקום אחד גם כאשר מדובר במספר של תוכנות.

הילד לא מפסיק לצמוח!

מאנדיי היא ארגון שנמצא כל הזמן בצמיחה, שיפור והתפתחות. כפרטנרים וותיקים חווינו לא מעט פעמים מצבים שבהם קהל הלקוחות של מאנדיי דרש שיפורים/תוספות בתוכנה ואלו יצאו לשוק בתוך שבועות. התוכנה השתפרה בצורות מטורפות בשנתיים האחרונות ובניגוד למתחרות, מאנדיי לא גובה תשלום גבוה יותר בעקבות השיפורים שהיא מבצעת ברבות השנים.

כן כולל שירות!

מאנדיי היא החברה בעלת השירות והמענה הטכני המהיר והאיכותי ביותר שאיתה יצא לנו לעבוד. עם שירות לקוחות 24/7 (תמיד..) וזמן ממוצע של כ- 8 דקות עד למענה לפניית הלקוח, היא נמצאת הרבה לפני הממוצע בתעשייה (18 שעות!).

לעבוד בכיף!

מאנדיי פיצחה את הסוד שרבות לפניה ניסו בחוסר הצלחה - היכולת לאפשר גמישות מקסימלית בהתאמת התוכנה לכל צורך ובמקביל לאפשר למשתמש הקצה מבט פשוט ונעים על המשימות/פרויקטים/אספקטים שהוא מעורב בהם. היכולת להנגיש מורכבות גבוהה ומידע רב באופן פשוט ונגיש לכל אחד היא סוד הקסם של החברה שרבים מנסים לחכות.